Pozemky k dispozícii
foto (26)
foto (6)
foto (24)
foto (39)


O projekte

Rezidenčné bývanie Pod Benátom je projekt podmanivý svojou atmosférou, ktorý v sebe spája dva hlavné atribúty komfortného bývania. Tichú lokalitu a zároveň blízku občiansku vybavenosť. Pozemky projektu rezidenčného bývania Pod Benátom sa nachádzajú v blízkej vzdialenosti od centra mesta Zlaté Moravce, čím poskytujú dostupnosť služieb na dosah a zároveň pokojné prostredie.

Cieľom súčasného majiteľa pozemkov je vytvorenie zážitku z bývania, ktoré sa rozhodol vytvoriť na základe dvoch predajných podmienok – vytvorením rezidenčnej štvrti, ktorá by mala jednotný architektonický rukopis a zároveň sprístupnenie obytnej štvrte výlučne pre vlastníkov domových jednotiek.
Luxusné rezidenčné bývanie Residence FK na ulici Fraňa Kráľa tvoria apartmánové domy – Vila Dr. Mráza a Vila Justina z 30-tych a Dom Alexy z 50-tych rokov – každý jeden v originálnom, no architektonicky jednotnom štýle. Renováciou vzácneho objektu, bývalej koniarne Pisztoryho paláca uprostred zelene, vznikol Park Dom, ktorý okrem apartmánov navyše ponúka kancelársky priestor. K jedinečnosti projektu prispieva aj tichý súkromný park, kedysi bylinková záhrada samého pána Pisztoryho a veľkorysá podzemná garáž.

Cenník – výber pozemkov
Galéria